Koncert Sentymentalna podróż z piosenką

Koncert Sentymentalna Podróż z Piosenką odbędzie się w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Grocholicach w dniu 22 listopada 2015 roku (w niedzielę), o godzinie 16:30.

Będzie to Koncert Jubileuszowy w roku obchodów 785-lecia parafii pw. Wszystkich Świętych w Grocholicach. Jednocześnie będzie to drugi koncert, po Zaduszkowym Wspomnieniu z 2013 roku.

W Koncercie artyści i muzycy z Miasta Bełchatów i Gminy Bełchatów zaprezentują utwory z repertuaru Anny Jantar, Ireny Jarockiej, Marka Grechuty, Zbigniewa Wodeckiego, Maryli Rodowicz, Ireny Santor, Grażyny Łobaszewskiej, Lady Panku,      G. Moore’a, Alicji Majewskiej, Edyty Geppert, grupy Vox, Ryszarda Riedla z zespołu Dżem oraz innych wykonawców.

Utwory tych artystów usłyszeć będzie można w wykonaniu bardzo zdolnej bełchatowskiej młodzieży, która swe zdolności wokalne prezentowała już w programach telewizyjnych czy wielu koncertach i przeglądach muzycznych. Duży przekrój wiekowy artystów. Wystąpią m.in. Martyna Jaworska, Aleksandra Mielczarek, Weronika Pochopień, Anna Serafińska, Marta Ławska, Weronika Kępa, Sylwia Karczewska, Karolina Zasada, Aleksandra Szurgot, Izabela Kluf, Aleksandra Rutkowska, Karolina Czaińska-Kuroń, Marta Magnucka, Daniel Grzybowski, Tadeusz Łapa, Patryk Siewiera, Dariusz Sagan, Paweł Bauer, Andrzej Madej, Robert Cieśliński, Mateusz Cieśliński, Paweł Gajda, Zbigniew Karasiński.

Wykonawcy większą część utworów zaśpiewają w towarzystwie Zespołu Muzycznego BEAT w składzie: Katarzyna Jurczyk-Zawada, Michał Zawada, Mariusz Retkiewicz, Karolina Czaińska-Kuroń, Maksym Kuroń, Marcin Rybiałek.

Myślimy, że będzie to przyjemna i niezapomniana uczta dla ducha.

Warto w ten wieczór wybrać się do Kościoła w Grocholicach i wspólnie całymi Rodzinami posłuchać utworów artystów sceny polskiej z różnych okresów!

Serdecznie zapraszamy całe Rodziny: i dorosłych, i młodzież, i dzieci.

Koncert odbędzie się pod Patronatem:

Prezydenta Miasta Bełchatowa

Wójta Gminy Bełchatów