Intencje

PONIEDZIAŁEK 29.06.20 UROCZYSTOŚĆ ŚW. Piotra i Pawła

  • 8.30 za + Halinę Jasińską
  • 18.00 za + Piotra Zofię Włodzimierza Macieja Dłubakowskich, Piotra Pawła Mariannę Herudzińskich

 

WTOREK 30.06.20

  • 17.30 za + Genowefę Zaręba / 1 r. /
  • 18.00 O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św dla Joanny i Franciszka z okazji 1 rocznicy urodzin

 

ŚRODA 01.07.20

  • 17.30 za + Józefa / roczn./Władysławę Skibińskich, Annę Mirosława Filipczaków
  • 18.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK 02.07.20

  • 17.30 za + Halinę Kalksztain
  • 18.00 za + Eugenię Romana Zarembów

 

PIĄTEK 03.07.20 I PIĄTEK MIESIĄCA

  • 7.00 za + Janinę Stanisława Stelmaszczyków, Czesławę Feliksa Śliwińskich
  • 18.00 za + Anatola Zofię Leona Kędziak

 

SOBOTA 04.07.20 I SOBOTA MIESIĄCA

  • 7.00 Intencja Rycerstwa Niepokalanej
  • 18.00za + Franciszka Władysławę Jana Stępień, Seweryna Kołosińskiego

 

NIEDZIELA 05.07.2020

  • 7.00 za + Zofię Feliksa Lucjana Kozakowskich, Stefana Rośniaka
  • 9.00 za + Józefę Władysława Zdzisława Stanisława Teresę Kwiatkowskich, Apolonię Kwaśniak, Zofię Dudkiewicz
  • 11.00 za parafian
  • 18.00 za + Kazimierza / 2 r. / Teresę Bartłomiejczyków, Helenę Jana

 

PONIEDZIAŁEK 06.07.20

  • 17.30 za + Krystynę Foltyn
  • 18.00 za + Jerzego Warcholińskiego

 

WTOREK 07.07.20

  • 17.30 za + Halinę Jasińską
  • 18.00 za + Józefa Józefę Jana Kołosińskich, Andrzeja Paulińskiego

 

ŚRODA 08.07.20

  • 17.30 za + Zbigniewa Pusty /1 r. /
  • 18.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK 09.07.20

  • 17.30 za + Sławomira Matyjaszczyka
  • 18.00 za + Lucjana Leokadię Antoniego Macugowskich,

 

PIĄTEK 10.07.20

  • 17.30 za + O zdrowie i pomyślność dla Dominiki w 89 rocznicę urodzin
  • 18.00 za + Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 11.07.20

  • 7.00za + Stanisława Cieślaka
  • 1730 za + Leona Młynarskiego
  • 18.00za + Szymona Mariannę Mielczarków

 

NIEDZIELA 12.07.2020

  • 7.00 za + Cecylię Edwarda Henryka Kromerów, Mariannę Mariana Grzegorza Walentego Woszczyków
  • 9.00 za + Bronisławę Zygmunta Eugeniusza Dębowskich, Zofię Dobrzyńską, Lucjana Sabaturskiego
  • 11.00 za parafian
  • 18.00 za + Jadwigę Zygmunta Szymanek

 

PONIEDZIAŁEK 13.07.20

  • 17.30 za + Halinę Kalksztain
  • 18.00 za + rodziców Zofię Wacława i brata Antoniego Justyniaków, Józefa Wróblewskiego

 

WTOREK 14.07.20

  • 17.30 za + Jadwigę Wojciechowską
  • 18.00 za + Mirosława Retkiewicza

 

ŚRODA 15.07.20

  • 17.30 za + Pelagię Błach / rocznicowa /
  • 18.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK 16.07.20

  • 17.30 za + Henryka Mariannę Kowalskich, Ignacego Mariannę Zofię Kowalskich, Marię Franciszka Telążków
  • 18.00 za + Zenona Zofię Annę Bronisława Pawła Zagórskich

 

PIĄTEK 17.07.20

  • 17.30 za + Agatę Fukiet
  • 18.00 za + Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 18.07.20

  • 7.00za + Franciszkę Filipek / 13 r. /
  • 16.30 chrzty
  • 18.00za + Annę Antoniego Janinę Izydora Bykowskich

 

NIEDZIELA 19.07.2020 UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA

  • 7.00 za + Bogdana Matyjaszczyka i Jego rodziców, Mieczysława Palucha
  • 9.00 za + Henryka Henrykę Józefa Antoniego Kempów, Genowefę Franciszka Stanisława Adama Kazimierę Stelmachów, Mariannę Mariana Bierzanowskich
  • 11.00 SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN
  • 18.00 za + Stanisławę Stefana Władysława Mariannę Brożynów, Stanisławę Antoniego Wieczorków, Józefę Kazimierę Zygmunta Feliksa Książków

 

PONIEDZIAŁEK 20.07.20

  • 17.30 za + Ks. Sławomira Orłowskiego, Czesława Kowalskiego
  • 18.00 za + Czesławę / 34 r. /Marcina /25 r. /Zofię Franciszka Grzegorza Markiewiczów, Gertrudę Emila Jana Waldemara Król, zm. z rodz. Światłowiczów

 

WTOREK 21.07.20

  • 17.30 za + Jadwigę Gudajczyk / 3 r. /
  • 18.00 za + Wacława Zofię Tadeusza Alojzego Jasińskich, dziad. Jasińskich

 

ŚRODA 22.07.20

  • 17.30 za + Zofię Hertel
  • 18.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK 23.07.20

  • 17.30 za + Mariannę Ignacego Barbarę Wojciecha Marczaków
  • 18.00 za + Kazimierza Cecylię Stanisława Staniszów, Władysława Mariannę Komuńskich

 

PIĄTEK 24.07.20

  • 17.30 za + Stanisława Pogorzelskiego
  • 18.00 za + Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 25.07.20

  • 7.00za + Krzysztofa Gamrota / imieninowa
  • 17.30 za + Otylię Herudzińską
  • 18.00za + Sabinę Józefa Kowalów, Andrzeja Znojka, Mirosława Szafnera

 

NIEDZIELA 26.07.2020

  • 7.00 za + Mariannę Władysława Wacława Jana Renatę Jadwigę Szymańskich
  • 9.00 za + Janinę Romana Błażeja Wojciecha, dziad. Romasów, zm. z rodz. Cieślików i Zawiszów
  • 11.00 za parafian
  • 18.00 za + Zofię Piotra Włodzimierza Macieja Dłubakowskich