Intencje

NIEDZIELA 17.10.2021

  • 7.00 za + Jana Reginę Jana Pietrasiaków
  • 8.30 za + Zdzisławę / 9 r. / Szrajer
  • 10.00 za + Krystynę Mariana Jana Mariannę Madejczyk, Józefa Grażynę Płomińskich, Antoninę Franciszka Antoninę Orzechowskich
  • 11.30 za parafian
  • 16.00 msza św. dla dzieci I Komunijnych i Ich rodziców
  • 17.00 za + Łukasza Rozalię Kołodziejczyków, Zdzisława Ptaszyńskiego

 

PONIEDZIAŁEK 18.10.21

  • 16.30 za + Jana Matyśkiewicza
  • 17.00 za + Eugeniusza Stępińskiego
  • 18.00 za + Krzysztofa / 12 r. /Krystynę Zygmunta Gamrotów, zm. z rodz. Gamrotów i Kuśmierków

 

WTOREK 19.10.21

  • 17.00 za + Annę Konrada Matyśkiewiczów
  • 18.00 za + Rozalię Antoniego Dworzyńskich, Helenę Czesława Lizaków i Ich rodziców

 

ŚRODA 20.10.21

  • 16.30 za + Jana Matyśkiewicza
  • 17.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy
  • 18.00 za + Edwarda Pasternaka / roczn. /, dziad. Kotlewskich, Zofię / roczn. /Zdzisława Małgorzatę Annę Pawła Magnuckich

 

CZWARTEK 21.10.21

  • 17.00 za + Eugeniusza Ireneusza Ciesielczyków, Zofię Franciszka Binieckich, Marię Józefa Ciesielczyków
  • 18.00 za + Zdzisława Jankowskiego

 

PIĄTEK 22.10.21

  • 17.00 za + Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia
  • 18.00 za + Wandę Cyroń / 12 r./

 

SOBOTA 23.10.21

  • 7.00 za + Domicyllę Sójka
  • 17.00 za + Zofię Ryszarda Retków / 1 r. /

 

NIEDZIELA 24.10.2021

  • 7.00 za + Mariannę Mariana Grzegorza Walentego Woszczyków, Cecylię Edwarda Henryka Kromerów
  • 8.30 za + Helenę Stefana Zdzisława Bruchajzerów, Bogdana Mariannę Mieczysława Koperskich
  • 10.00 za + Danutę Stanisława Markiewiczów
  • 11.30:
    • o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Jadwigi i Czesława w 50 rocznicę ślubu oraz Ich dzieci wnuków i prawnuków
    • o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Sw. dla Kevina w 18 rocznicę urodzin
  • 17.00 za + Leona Mariannę Klemensa Frajów, Wacława Józefę Przerywaczów

 

PONIEDZIAŁEK 25.10.21

  • 16.30 za + Jana Matyśkiewicza
  • 17.00 za + Eugeniusza Stępińskiego
  • 18.00 za + Leszka Skupińskiego / 1 r. /

 

WTOREK 26.10.21

  • 17.00
  • 18.00 za + Józefa Bartłomiejczyka / 1 r. /

 

ŚRODA 27.10.21

  • 17.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy
  • 18.00 za + Zdzisława Józefę Jana Markiewiczów

 

CZWARTEK 28.10.21

  • 16.30 za + Eugeniusza Stępińskiego
  • 17.00 za + Agatę Fukiet / 2 r. /Zofię Juliana Fukiet
  • 18.00 za + Tadeusza Kunegundę Annę Krężlów, dziad. Jankowskich i Krężlów

 

PIĄTEK 29.10.21

  • 17.00 za + Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia
  • 18.00 za + Mateusza Kuśmirka

 

SOBOTA 30.10.21

  • 7.00 za + Stanisława Pilarczyka / 1 r. /
  • 17.00 za + Wojciecha Kalksztain / 3 r. /

 

NIEDZIELA 31.10.2021 UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

  • 7.00 za + Leokadię Czesława Edwarda Mariana Natalię Ignacego Woszczyków, Janinę Józefa Janisława Skalskich
  • 8.30 za + Bożenę Kuśmierek / 3 r. /
  • 10.00 za + Janusza Ostaszewskiego, Rufina Bonk
  • 11.30:
    • w kościele: o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Kazimierza i Zofii w 45 rocznicę ślubu oraz dla całej ich rodziny
    • na cmentarzu ul. Wojska Polskiego: Za wszystkich wiernych zmarłych spoczywających na cmentarzach + procesja z wypominkami
  • 17.00 za + Annę Floriana Herudzińskich, Stefana Henrykę Mariana Muskałów, Adriana Madejczyka

 

PONIEDZIAŁEK 01.11.21 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  • 7.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 8.30 za + Helenę / 17 r. /Wacława Sobańców
  • 10.00 Suma Odpustowa za Parafian- cmentarz ul. Tylna

 

WTOREK 02.11.21 WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

  • 7.00 za + Bronisławę Zygmunta Marka Sobańców, Feliksę Wojciecha Kuśmierków, dziad. Młynarskich
  • 7.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 8.00 za + za zmarłe Siostry z Koła Różańcowego ze Zdzieszulic Górnych, zm. księży pracujących w parafii i dusze w czyśćcu cierpiące

 

ŚRODA 03.11.21

  • 16.00 za + Tomasza Gudajczyka / 1 r. /
  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK 04.11.21

  • 16.30 za + Józefa / 17 r. / Janinę Płomińskich, Jerzego Sitarka, Irenę Rybicką, Barbarę Gotkowską-Markiewicz
  • 17.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka

 

PIĄTEK 05.11.21 I PIĄTEK MIESIĄCA

  • 7.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Stefana Alicję Eugeniusza Tadeusza Wiesława Herudzińskich, Irenę Ryszarda Andrzeja Boguszów, dziad. Boguszów i Herudzińskich

 

SOBOTA 06.11.21 I SOBOTA MIESIĄCA

  • 6.30 W intencjach Członków Koła Łowieckiego Darz Bór w Bełchatowie
  • 7.00 „By Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat”
  • 17.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka

 

NIEDZIELA 07.11.2021

  • 7.00 za + Hieronima / 9 r. / Antoniego Bronisławę Koczberskich, Florentynę Franciszka Woch
  • 8.30 za + Teresę Janinę Zuzannę Bronisława Frank
  • 10.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 11.30:
    • O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i zdrowie dla:
      • Nikodema w 20 rocznicę urodzin
      • Anny w 18 rocznicę urodzin
    • O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Siostry Elżbiety w rocznicę urodzin
  • 17.00 za + Eugeniusza Figlusa, Stefanię Wawrzyńca Grzybowskich

 

PONIEDZIAŁEK 08.11.21

  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Janinę-Urszulę Habryn / 11 r. /

 

WTOREK 09.11.21

  • 16.00 za + Mateusza Kuśmirka
  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Józefa Kuśmierka, Ignacego Anielę Wiktora Grzybowskich, zm. księży pracujących w parafii i dusze w czyśćcu cierpiące

 

ŚRODA 10.11.21

  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK 11.11.21

  • 16.00 za + Irenę Stępińską
  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Helenę Robaszek, Józefa Józefa Jabłońskich, Mariannę Józefa Kostrzewskich

 

PIĄTEK 12.11.21

  • 16.00 za + Stanisława Warcholińskiego
  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 13.11.21

  • 7.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 15.00 chrzest
  • 17.00 za +Tadeusza Dłubakowskiego, Mariannę Józefa Jana Antoniego Zofię Herudzińskich

 

NIEDZIELA 14.11.2021

  • 7.00 za + Walentego Mariannę Mariana Grzegorza Woszczyków, Mariannę Kazimierza Pelikan
  • 8.30 za + Zofię Monikę Stanisława Dobrzyńskich, Bronisławę Zygmunta Eugeniusza Dembowskich
  • 10.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 11.30 o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marianny i Tadeusza w 40 rocznicę ślubu
  • 17.00 za + Teresę / 6 r. /Stefana / 23 r. /Matyśkiewiczów, dziad. Matyśkiewiczów i Kaczorowskich

 

PONIEDZIAŁEK 15.11.21

  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Mariana / 24 r. /Pawła Jończyków, Wacława Woszczyka, Mirosława Topolskiego

 

WTOREK 16.11.21

  • 16.00 za + Eugeniusza Stępińskiego
  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Zygmunta Martę Kowalskich, Edwarda Pasternaka, Czesławę Głowacką, Kazimierę Leona Kowalskich

 

ŚRODA 17.11.21

  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK 18.11.21

  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Józefa Cichutę / 10 r. /

 

PIĄTEK 19.11.21

  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 20.11.21

  • 7.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Krystynę Kęsy

 

NIEDZIELA 21.11.2021 UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

  • 7.00 za + Krzysztofa Kuśmierka /13 r. /
  • 8.30 za + Janinę Zenona Helenę Franciszka Majznerów
  • 10.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 11.30 W intencjach członków Chóru parafialnego i p. organisty Artura
  • 17.00 za + Henryka Markiewicza

 

PONIEDZIAŁEK 22.11.21

  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Danielę Romana Gruszczyńskich

 

WTOREK 23.11.21

  • 16.00 za + Mieczysława Frukacza / 1 r. /
  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Mirosława / 23 r. /Genowefę Władysława Młynarskich

 

ŚRODA 24.11.21

  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Msza Św. z Nowenną do M. B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK 25.11.21

  • 16.30 za + Mariannę Koczberską
  • 17.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka

 

PIĄTEK 26.11.21

  • 16.30 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Msza św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 27.11.21

  • 7.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka
  • 17.00 za + Mariannę Antoniego Domicyllę Sójków

 

NIEDZIELA 28.11.2021 I NIEDZIELA ADWENTU

  • 7.00 za + Andrzeja Kuśmierka / 7 r. /
  • 8.30 za + Jadwigę Sierszyńską
  • 10.00 za + Teresę / 6 r. /Stefana Matyśkiewiczów, dziad. Kaczorowskich i Matyśkiewiczów
  • 11.30:
    • O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św. dla Hanny w 1 rocznicę urodzin
    • O błogosławieństwo Boże dla Agnieszki z racji urodzin
  • 17.00 za + Antoniego Kowalskiego – gregorianka