IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.04.2015

1. W środę 29.04 Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej.

2. W piątek – rozpoczęcie miesiąca maja:

• zachęcamy do podtrzymywania tradycji dekoracji przydrożnych kapliczek w poszczególnych miejscowościach i śpiewania Litanii w godzinach popołudniowych,
  • Nabożeństwa Majowe: w dniu 01, 02 maja oraz w dni powszednie po mszy św. wieczorowej w niedziele przed mszą wieczorową o godz. 17.30.

3. W piątek przypada I Piątek miesiąca – spowiedź rano i od godz. 17.00, msze św. 7.00 + Nabożeństwo i o 18.00

4. W sobotę – liturgiczna Uroczystość N. M. Panny Królowej Polski, ponieważ 03 maja wypada w V niedzielę Wielkanocną, która ma pierwszeństwo przed wszystkimi Uroczystościami lub świętami, Liturgiczna uroczystość N. M. Panny Królowej Polski będzie 02 maja. W dniu tym w naszej parafii odbywać się będzie całodzienna modlitwa w intencji Ojca Św. – Franciszka. Program:

• msza św. 7.00 z kazaniem,
  • wystawienie Najśw. Sakramentu i Nabożeństwo Wynagradzające
  • całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu,
  • 14.30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy w intencji naszych rodzin,
  • 17.00 – Msza św.,
  • 18.00 – Msza św. na którą zapraszamy małżonków z naszej parafii – odbędzie się odnowienie przyrzeczeń ślubnych,
  • Po mszy św. Nabożeństwo Majowe.

5. W przyszłą V niedzielę wielkanocną msza św. o godz. 11.30 z Uroczystości N. M. Panny Królowej Polski.

6. Jest jeszcze kilka miejsc na wycieczkę do Piekar Śl. i Pszczyny.