NIEDZIELA MISYJNA 24.10.2021

1. W przyszłą niedzielę 31.10.21 – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła:

• msze św. według nowego czasu zimowego,
  • o godz. 11.30 oprawiona zostanie Msza Św. na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego w intencji wszystkich zmarłych, po mszy procesja wzdłuż cmentarza z wypominkami za zmarłych przy 5 stacjach.

2. W przyszły poniedziałek 1.11.21 – Uroczystość Wszystkich Świętych – odpust tytularny parafii:

• msze św. w kościele o godz. 7.00, 8.30,
  • na cmentarzu przy ul. Tylnej o godz. 10.00 suma odpustowa, po której procesja wzdłuż cmentarza z wypominkami za zmarłych.

3. W Dzień Zaduszny- wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych /2.11.2021/:

• msze św. 7.00, 7.30, 8.00,
  • ok. godz. 9.00 na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego modlitwa Różańcowa i wypominki oktawowe za zmarłych,
  • uwaga! nie będzie mszy św. po południu, czas przeznaczamy na pobożne nawiedzenie cmentarzy i modlitwę za zmarłych mogąc otrzymać odpust zupełny, który możemy ofiarować za swoich bliskich zmarłych.

4. Przypominamy, że spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania odbywają się w następującym porządku:

• 1 poniedziałek miesiąca – I klasy szkoły Średniej /w listopadzie wyjątkowo z racji święta w 4 poniedziałek 22.11./,
  • 2 poniedziałek miesiąca – VIII klasy szkoły podstawowej,
  • 3 poniedziałek miesiąca – VII klasy szkoły podstawowej.

5. Dzieci I komunijne w każdą 3 niedzielę miesiąca przychodzą na mszę św. o godz. 16.00.