UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 11.06.2017

1. Dzisiaj:

• o 14:00 – msza św. w Oleśniku,
  • o 17:30 – Nabożeństwo Czerwcowe.

2. We wtorek 13.06 – o godz. 20.00 Nabożeństwo Fatimskie.

3. W czwartek 15.06 – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa / Boże Ciało/.  Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 10:00 suma, 18:00, (o godz. 17:30 Nabożeństwo Czerwcowe).  Po sumie wyruszy procesja Eucharystyczna na nasze ulice – jest to publiczne świadectwo naszej wiary w Eucharystię.  Prosimy o przygotowanie 4 ołtarzy przez wyznaczonych mieszkańców wiosek i ulic:

• ołtarz 1 ubierają mieszkańcy: ul. Zamoście , Wojska Polskiego, Mostowej i Szkolnej oraz Porąb
  • ołtarz 2 ubierają mieszkańcy: ul. Piotrkowskiej, Tylnej, Zdzieszulickiej, Zdzieszulic Dolnych i Górnych, Kielchinowa
  • ołtarz 3 ubierają mieszkańcy: ul. Częstochowskiej, Ogrodowej, Augustynowa, Mazur, Wólki Łękawskiej
  • ołtarz 4 ubierają mieszkańcy: ul. Południowej, ulic osiedla, Cicha, Rynek Grocholski, Rząsawa, Księży Młyn, Kurnos, Oleśnik

Zapraszamy na uroczystość:

• wszystkich parafian i przybyłych gości
  • chór parafialny
  • orkiestrę dętą
  • strażaków
  • asystę parafialną
  • ministrantów i lektorów
  • dzieci do sypania kwiatów

4. Przez całą oktawę Bożego Ciała tj. do 22:06. zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00 i Nabożeństwo, po którym odbywać się będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy choćby część asysty na te procesje.