V NIEDZIELA WIELKANOCNA 29.04.2018

1. Dzisiaj o godz. 16.00 msza św. dla dzieci i rodziców I komunijnych.

2. We wtorek rozpoczęcie miesiąca Maryjnego:

• Zachęcamy do podtrzymywania tradycji dekoracji kapliczek przydrożnych w naszej parafii i śpiewania przy nich Litanii Loretańskiej w godzinach popołudniowych.
  • Nabożeństwa Majowe: 1 maja, w dni powszednie /oprócz okresu misji/ o godz. 18.30 – po mszy wieczorowej.
  • 3 maja,  w niedziele oraz podczas misji o godz. 17.30 – przed mszą wieczorową.

3. W czwartek 03 maja – Uroczystość N. M. Panny Królowej Polski:

• Msze św. 7.00, 8.30, 10.00, 18.00.
  • Bełchatowskie obchody religijno-patriotyczne w godz. południowych /szczegóły na plakatach/.

4. W piątek 4 maja:

• Wspomnienie św. Floriana Męczennika – patrona strażaków.
  • I piątek miesiąca : msze św. 7.00 + Nabożeństwo do N. S. P. Jezusa i o godz. 18.00.
  • Spowiedź: rano podczas mszy św. oraz od godz. 17.30.

5. W sobotę 5 maja I sobota miesiąca:

• Po mszy porannej – Nabożeństwo Wynagradzające.
  • O godz. 17.30 przybędzie do naszej parafii obraz”Jezu Ufam Tobie” i relikwie Św. Faustyny. Powitanie nastąpi na parkingu sklepu Technocomplex zaraz za mostem na ul Zamoście. Prosimy o liczny udział w powitaniu i procesyjnym wprowadzeniu obrazu do naszego kościoła.
  • Prosimy Strażaków, orkiestrę dętą, asystę, górników w strojach galowych, Rycerstwo Niepokalanej o stworzenie 4 osobowych delegacji do niesienia obrazu.
  • Po przybyciu do kościoła i powitaniu rozpocznie się msza św. pod przewodnictwem bpa Ireneusza Pękalskiego w intencjach dobrego przeżycia Misji Miłosierdzia. Na mszę Św. zapraszamy Chór parafialny, który poprowadzi liturgię śpiewu.
  • O godz. 21.00 Apel Misyjny.

6. W przyszłą niedzielę 6 maja:

• Msze św. z naukami dla dorosłych: 7.00, 11.30, 18.00.
  • Msza św. z nauką dla młodzieży: 8.30.
  • Msza św. w intencjach strażaków i ich rodzin: 10.00.
  • Msza św. dla wszystkich dzieci: 16.30.
  • O godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia na cmentarzu przy ul. Tylnej.
  • Godz.17.30 – Nabożeństwo Majowe.
  • Godz.21.00 – Apel Misyjny.

Tygodniowy plan Misji Miłosierdzia (link)