V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13.03.2016

1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 16.00 według liturgii katedralnej.

2. W piątek 18.03 – Odwiedziny chorych w domach – prosimy o zgłaszanie adresów:

• o godz.15.30 Droga Krzyżowa z inscenizacją Męki Pańskiej w wykonaniu dzieci ze szkoły w Kurnosie,
  • o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych.

3. W sobotę 19.03 – Uroczystość Św. Józefa Oblubienica N. M. Panny – głównego patrona Archidiecezji Łódzkiej.

4. W przyszłą niedzielę 20.03 – Niedziela Palmowa – Męki pańskiej – rozpoczynająca Wielki Tydzień. Liturgia dnia składa się z II części:

• I – po uroczystym wejściu odczytana zostanie Ewangelia o uroczystym wjeździe Pana Jezusa do Jerozolimy a następnie zostaną poświęcone palmy,
  • II -msza św. podczas której zamiast homilii odczytany zostanie opis Męki Pańskiej

5. O godz. 19.00 zapraszamy na parafialną Drogę Krzyżową ulicami Grocholic. Schemat trasy i plan niesienia krzyża na plakatach.