XX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.08.2014

1. Dziś i przez kolejne 4 dni zapisujemy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. W pielgrzymce mogą uczestniczyć tylko
osoby zapisane i ubezpieczone. Przy zapisie potrzebny jest numer PESEL.
2. Dziś po mszy wieczorowej spotkanie ze służbą porządkową pielgrzymki i z kierowcami pojazdów towarzyszących
pielgrzymce.
3. W środę 20. 08. przybywa do naszej parafii na nocleg piesza pielgrzymka z Pabianic. W czwartek 21. 08. przybywa również na nocleg pielgrzymka z Ozorkowa. Prosimy parafian o życzliwe przyjęcie pielgrzymów.
4. W piątek 22.08.2014 mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się XXXIII Piesza Pielgrzymka z naszej parafii na Jasną Górę
pod hasłem „JEZU UFAM TOBIE”, kierownik pielgrzymki ks. Piotr Mazij nasz wikariusz. Wejście do Częstochowy ok. godz. 13.00, ok. godz 9.30 wyjazd autokaru z orkiestrą – może się zabrać kilka osób dodatkowo.
5. Również w piątek od godz 15.00 – zatrzymywać się będą na odpoczynek poszczególne grupy pielgrzymki Łódzkiej, czas odpoczynku ok. 40 minut. Z tej racji kancelaria w piątek będzie nieczynna.