2 NIEDZIELA ZWYKŁA 15.01.2023

1. Dzisiaj o godz. 15:00 odbędzie się msza święta w intencji dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców.
  2. Jutro tj. 16.01 z racji ferii zimowych nie będzie spotkania z uczniami klas VII przed bierzmowaniem.
  3. W przyszłą niedzielę 22.01 nie będzie mszy świętej w Oleśniku.
  4. W przyszłą niedzielę 22.01 – zapraszamy na uroczystości w 160 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego:
    • o godz. 9.45 – montaż słowno muzyczny w wykonaniu dzieci szkoły podstawowej nr 5,
    • o godz. 10.00 Msza Św. w intencji poległych powstańców, którą odprawi bp Ireneusz Pękalski,
    • po mszy św. przemarsz na cmentarz przy ul. Wojska Polskiego, gdzie przy pomniku Powstańców odbędzie się część patriotyczna i złożenie kwiatów,
    • Zapraszamy poczty sztandarowe.
  5. W nadchodzącym tygodniu rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  6. Cd. Wizyty Duszpasterskiej – Kolędy (link).