28 NIEDZIELA ZWYKŁA- 09.10.2022

1. Dziś:

• po wszystkich mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia,
  • o godz. 16.00 zapraszamy na uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do 5 ołtarzy – tajemnic różańcowych – Tajemnice Chwalebne.

2. Jutro 10.10 na godz. 17.00 zapraszamy młodzież klas VIII przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania.

3. Nabożeństwa Różańcowe codziennie bezpośrednio po mszy św. odprawianej o godz. 17.00.

• Uwaga: dla dzieci Nabożeństwa we wtorki i czwartki.

4. W czwartek 13.10 -Nabożeństwo Różańcowe w ramach Nabożeństwa Fatimskiego /ostatniego w tym roku/ bezpośrednio po mszy św. odprawianej o 17.00.

5. W przyszłą niedzielę 16.10 o godz. 15.00 msza św. dla rodzin i dzieci które przystąpią do I Komunii Św. w przyszłym roku.

6. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych /roczne, półroczne, kwartalne, oktawowe i jednorazowe/.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kaplicy cmentarnej w Bełchatowie Msza św. w intencji dzieci, które straciły życie przed narodzeniem. Po mszy złożenie kwiatów na grobie Dziecka Utraconego.