XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2015

1. Dziś 0 godz. 14.00 msza św. w Oleśniku.

2. Jutro 28.09 – zapraszamy do wspólnej modlitwy na ulicach naszych miast. O godz. 15.00 po raz 8 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed naszym kościołem.

3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik:

• msze św. wieczorowe zarówno w dni powszednie jak i w niedzielę o godz. 17.00,
  • kancelaria w godzinach popołudniowych czynna od 16.00 – 17.00,
  • Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie bezpośrednio po mszy św, wieczorowej.
    *W poniedziałki i czwartki Różaniec będą odmawiały dzieci

4. 02.10 – I Piątek Miesiąca – spowiedź : rano i od godz. 16.00. Msze św. 7.00 + Nabożeństwo do N. S. P. Jezusa oraz o godz. 17.00.

5. 03.09 – I Sobota Miesiąca – po mszy św. o godz. 7.00 – Nabożeństwo Wynagradzające.

6. W przyszłą niedzielę – 1 niedziela października, o godz. 16.00 – Uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do 5 ołtarzy tajemnic Różańcowych- w tym roku Tajemnice Światła prosimy o przygotowanie ołtarzyków przez:

• 2-Kółko Ż. R. z Zamościa i Zdzieszulic Górnych
  • 3-Kółka z Grocholic i Chór Parafialny
  • 4-Kółka z Oleśnika i Koło Św. Jana -Pawła II
  • 5-Kółka z Księżego Młyna, Rząsawy, Kurnosa i Wólki Łękawskiej

7. Przyjmujemy na wypominki za naszych zmarłych.

8. Informujemy że z przyczyn technicznych zlikwidowany został duży kontener metalowy na śmieci stojący w tylnej części cmentarza przy ul. Wojska Polskiego. W jego miejsce są ustawione 2 nowe kosze przesuwne w połowie cmentarza. Prosimy o nie wysypywanie śmieci na końcu cmentarza lecz zanoszenie ich do ustawionych nowych koszy.