XXX Niedziela zwykła 23.X.2022

1. Przyjmujemy na wypominki. Prosimy o zgłaszanie ich dzisiaj lub w tygodniu, bo w przyszłą niedzielę będzie to utrudnione!

2. Za tydzień odwiedzi naszą parafię ABP Grzegorz Ryś, przeprowadzając wizytację kanoniczną. Podczas wszystkich Eucharystii wygłosi homilię i chce spotkać się z członkami grup parafialnych.

• Godz. 7:00 – członkowie kół Żywego Różańca, Rycerstwa Niepokalanej i grupy pielgrzymkowej,
  • Godz. 10:00 – schola, ministranci, rodziny z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej komunii,
  • Godz. 11:30 – chór, orkiestra, rada parafialna,
  • Godz. 17:00 – kandydaci do bierzmowania ze szkół średnich, szkół podstawowych oraz Ci, którzy przyjęli ten sakrament w czerwcu. Prosimy, żeby towarzyszyli im rodzice.

Sprawozdanie parafialne przed księdzem Arcybiskupem na początku mszy świętej o godz. 7:00.

3. W listopadzie nie będzie spotkań dla kandydatów do bierzmowania. Zastępuje je obecność w przyszłą niedzielę, 30.X.2022, o godz. 17:00. Prosimy, aby towarzyszyli kandydatom ich rodzice!

4. W listopadzie nie będzie też spotkania przygotowującego do pierwszej komunii świętej. Dlatego szczególnie zapraszamy w przyszłą niedzielę na mszę o godz. 10:00.

5. W uroczystość wszystkich świętych – 1.X.2022 – msze święte w kościele o godz. 7:00 i 8:00 oraz na cmentarzu przy ul. Tylnej o godz. 10:00 z procesją wypominkową.

6. W dzień zaduszny – 2.X.2022 – msze święte w kościele o godz. 7:00 i 8:00 oraz na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego o godz. 16:00 z procesją wypominkową. Prosimy o własne lampiony!