II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2023

1. Dziś dzień modlitw za Kościół na Wschodzie – po wszystkich mszach św. zbiórka ofiar do puszek na jego potrzeby.
  2. Jutro na godz. 18.00 zapraszamy młodzież klas VIII na spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem.
  3. W środę 13.12:
    • 42 rocznica ogłoszenia stanu wojennego – dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
    • O godz. 18.00 w parafii Zesłania Ducha Św. w Bełchatowie zostanie odprawiona Msza Św. w intencji ojczyzny pod przewodnictwem bpa Ireneusza Pękalskiego. Delegacje złożą kwiaty pod tablicą upamiętniającą ofiary stanu wojennego.
  4. Przypominamy, że Msza Św. – Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Przychodzimy z własnymi świecami.
  5. W dalszym ciągu można nabywać świece wigilijne Caritas w zakrystii i kancelarii.
  6. Pan Wojciech zakończył roznoszenie opłatków wigilijnych po ulicach Grocholic. Rodziny które nie otrzymały opłatka /nie były w domu/ mogą go otrzymać zarówno w zakrystii kościoła jak i w kancelarii parafialnej.
  7. Odwiedziny chorych w domach /poza Tymi u których byliśmy 2.12/ – będą 15.12.2023. Prosimy o zgłaszanie adresów w zakrystii lub kancelarii parafialnej.