II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2024

1. Dziś o godz. 16.15 – zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali.
  2. W poniedziałek:
    • Zapraszamy na godz. 18.00 młodzież klas VIII i VII przygotowującą się do Bierzmowania,
    • O godz. 16.30 miara strojów komunijnych dla dziewczynek.
  3. We wtorek o godz. 16.30 miara strojów komunijnych dla chłopców. Miara odbędzie się w salce na plebanii.
  4. W piątek zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
    • 16.30 dla dzieci,
    • 17.30 dla dorosłych.
  5. W piątek 01.03 – I Piątek Miesiąca:
    • Msze Św.: godz. 7.00 + Nabożeństwo do N. S. Pana Jezusa, godz. 17.00,
    • Spowiedź: rano i podczas Nabożeństw Drogi Krzyżowej i Mszy Św.
  6. W sobotę 02.03 – I Sobota Miesiąca.
    • Po mszy św. o godz. 7.00 – Nabożeństwo Wynagradzające.
  7. W sobotę 02.03 od godz. 10.30 odbędzie się Dzień Otwarty w Przedszkolu Samorządowym nr 8 – „Bajkowy Zakątek” w Grocholicach. Dyrektor Przedszkola zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami z terenu miasta Bełchatowa. Dla dzieci dobra zabawa, dla rodziców okazja do zapoznania się z ofertą przedszkola i uzyskania niezbędnych informacji.
  8. Podobnie jak w latach ubiegłych prosimy o zbiorowe ofiary z poszczególnych miejscowości i ulic, na kwiaty i dekoracje Wielkanocne. Prosimy o pomoc Sołtysów i członków Rady Parafialnej.
  9. Zapowiedź przedślubna I, Konrad Łukasz Sztajerowski z par. tutejszej – Katarzyna Grabiszewska z par. Narodzenia N. M. Panny w Szczercowie.
  10. Na stoliku pod chórem znajdują się papierowe skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Chętni mogą je wziąć i gromadzić środki na pomoc dla potrzebujących. Zbierzemy je w Niedzielę Miłosierdzia Bożego – aby wesprzeć biednych z naszej parafii.
  11. W miesiącu lutym odeszli do wieczności:
    • Jadwiga Herudzińska
    • Henryka Raczek