UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 04.06.2023

1. Dziś:
    • Nabożeństwo Czerwcowe – Litania do N. S. P. Jezusa przy 4 ołtarzu podczas procesji /nie będzie Nabożeństwa o godz. 17.30/.
    • Po wszystkich mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
  2. Jutro 5.06 – zapraszamy młodzież, która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania oraz przygotowującą się młodzież klas VIII i VII na mszę św. o godz. 18.00, a po niej na ognisko na placu przy budynku parafialnym.
  3. W czwartek 08.06:
    • Uroczystość Bożego Ciała; Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 18.00 /Nabożeństwo Czerwcowe.
    • Po mszy św. o godz. 10.00 wyruszy procesja eucharystyczna ulicami Grocholic. Zapraszamy na Mszę św. o 10.00 i procesję:
      • Asystę parafialną,
      • Chór,
      • Orkiestrę dętą,
      • Strażaków z OSP,
      • Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe,
      • Młodzież Bierzmowaną i przygotowującą się z klasy VIII i VII,
      • Lektorów i ministrantów.
    • Prosimy:
      • Mieszkańców wiosek o przywiezienie brzózek do ołtarzy,
      • Mieszkańców całej parafii o zbiórkę na kwiaty do dekoracji,
      • Zespoły osób do przygotowania ołtarzy.
  4. W oktawie Bożego Ciała /od piątku do przyszłego czwartku/ po mszy św. o godz. 18.00 – procesja eucharystyczna wokół kościoła – zachęcamy do licznego udziału.
  5. Osoby zapisane na wycieczkę 17.06, proszone są o uzupełnienie nr PESEL i wpłatę.