V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2024

1. Od soboty trwamy w Nowennowej modlitwie w intencji: Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego za wstawiennictwem Św. Andrzeja Boboli i bł. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy do uczestnictwa we mszy św. o godz. 17.00, podczas której będziemy podejmować tę modlitwę. Szczegóły na plakacie.
  2. Dziś Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.15.
  3. Jutro na godz. 18.00 zapraszamy młodzież klas VII na spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem.
  4. We wtorek 19.03 w Uroczystość Św. Józefa – od godz. 9.00 odwiedziny chorych w domach. Prosimy o zgłaszanie adresów w zakrystii lub kancelarii.
  5. W czwartek 21.03 o godz. 18.00 zapraszam: NA SPOTKANIE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS VIII – przygotowujących się do Bierzmowania.
  6. W piątek 22.03 o godz. 19.00 zapraszamy na Drogę Krzyżową Ulicami Grocholic – Trasa nr 3. Schemat trasy i plan niesienia krzyża jest na plakatach. Prosimy o zapoznanie się. W dniu tym nie będzie Nabożeństw Drogi Krzyżowej w kościele.
  7. W przyszłą niedzielę – Niedziela Męki Pańskiej /palmowa/ rozpoczynająca Wielki Tydzień:
    • W pierwszej części liturgii poświęcenie palm i odczytanie ewangelii o wjeździe Pana Jezusa do Jerozolimy,
    • W drugiej części Eucharystia, podczas której odczytana zostanie Męka Pańska wg Św. Marka.
  8. W gablocie wywieszony jest plakat z terminami kursu przedmałżeńskiego w Bełchatowie.